SINU KODUNE OAAS

Keset betoonist ja klaasist linnaruumi paikneb väike oaas, mis väljendab rohelust ja elurikkust – Sinu uus kodu.

SINU KODUNE OAAS

Keset betoonist ja klaasist linnaruumi paikneb väike oaas, mis väljendab rohelust ja elurikkust – Sinu uus kodu.

IGAS DETAILIS PEEGELDUB LÄBIMÕELDUS

Arhitektid on hoolega loonud kodud, kus kõik pereliikmed, pisematest täiskasvanuteni, tunnevad end hästi. Hoone disainis ei ole fookus trendidel, vaid ajas kestval disainil – et Sinu uus kodu pakuks Sulle rõõmu pikkadeks aastateks.

Siseviimistlusmaterjalid saad valida nelja paketi seast, mille on hoolikalt kokku pannud sisearhitekt Alesja Kovalenko-Lauri.

Tartu mnt 44 elamu viimistlusmaterjalid on kvaliteetsed, ajatud ja naturaalsed, kasutatud on travertiini, oonüksit ja puitu.

MOUNTAIN PEAK

Justkui mäetipp, kus päikesepoolsed nõlvad paitavad silmi soojade toonidega ning varjupoolsed külmade toonidega.

Mountain Peak sobib konservatiivsele vaoshoitud maitsega inimesele, Tonaalsuses on kombineeritud soojemaid ja külmemaid toone. Aktsent on loodud hele-tumeduse kontrastidega.

TUNDRA

Tundra on rahuliku ilme ja stiilse joonega pakett. Sobib inimestele, kes armastavad rahulikke toone. Siin on väikese tooniskaalaga loodud hubane interjöör, kus aktsent on sisse toodud erinevate tekstuuride ja pinnafraktuuridega, jäädes samas tonaalsuselt vaoshoituks.

Justkui tundra, kus lõputu kanarbike väli loob ühtlase pastelse gradiendi, kuid kui fokusseerida pilk kindlasse kohta, märkad seal siiski lõputult nüansse erinevatest pinnafraktuuridest.

RAINFOREST

Rainforest sobib igale maitsele, eriti aga neile, kellele meeldivad soojad pastelsed toonid.

Siin on omavahel maitsekalt kombineeritud erinevaid toone ja tekstuure. Koos loovad need ekspressiivse, kuid mitte liialt toretseva emotsiooni.

NATURE MOOD

Luksusliku ilmega pakett, mis sobib julgema maitsega inimesele. Vannitoas leiavad kasutust elegantsed suureformaadilised looduskivimustrid, tubades väärikas puitpõrand. Stiilipuhas sanitaartehnika ja esmaklassilised materjalid annavad interjöörile lisaväärtuse.

* 8. korruse korteritel hinnas
* 2-7 korruse korteritele lisatasu eest

LAHENDUSED PÜHENDUNUD PROFESSIONAALIDELT

Maja välisarhitektuuri on loonud arhitektuuribüroo Korrus ja siselahendused sisekujundusbüroo Ako In.

* 3D pildid on illustratiivsed ja võivad erineda tegelikkusest

SISEARHITEKTUURIBÜROO AKO IN

Sisearhitektuuribüroo Ako In on loodud aastal 2011.

Töökogemus disaini, sisearhitektuuri ja arhitektuuri valdkonnas aastast 2005. 

Oleme omanäoline ja kvaliteeti hindav perefirma. Pakume nii tehniliselt kui ka kujunduslikult läbimõeldud lahendusi. Lai kogemustepagas, maitsekus ja huvi teha midagi teistsugust annavad julguse vastu astuda mistahes väljakutsele.

ARHITEKTUURIBÜROO KORRUS

Arhitektuuribüroo Korrus OÜ on alates 2005. aastast tegutsenud ettevõte, mille missiooniks on pakkuda jätkusuutlikke disainilahendusi, mis soosivad keskkonda, loovad kestvat väärtust ning tagavad parema tuleviku.

Oleme innovaatilised - avatud uutele ideedele ja otsime pidevalt võimalusi lahendusteks, mis oleksid mitte ainult eesmärgipärased, vaid ka praktiliselt rakendatavad. Usume koostöö jõusse - parimad ideed ja tulemused saavutatakse koostöös, ühise eesmärgi nimel töötades.

Tartu mnt 44 maja projekteerides lõime välismaise tunnetusega pelgupaiga just neile, kellele meeldib elada linnamelu sees hinnates võimalusi ja mugavusi, mida nii eluruumid kui ka südalinna piirkond neile võimaldavad.  

VAATA ASUKOHTA KAARDIL

AVALONESTATE OÜ Avalon.ee
info@avalon.ee
+372 50 42 945
Maakri 30, Tallinn
tartu mnt 44 elu- ja ärihoone Tartu maantee 44, Tallinn
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.