EHITAME UUT TULEVIKKU

Avalon on siin, et luua uut tulevikku - iga päev.
Iga kord, kui inimkond avastab midagi uut, siis meie arusaam eesolevast tulevikust uueneb. 

EHITAME UUT TULEVIKKU

Avalon on siin, et luua uut tulevikku - iga päev.
Iga kord, kui inimkond avastab midagi uut, siis meie arusaam eesolevast tulevikust uueneb. 

AVALON

Avaloni kollektiivi suurim motivatsioon on luua omanäolisi ja erilisi elukeskkondi, mille peale turul isegi mõeldud ei ole. 

Selleks oleme loonud Avaloni meetodi, mis aitab meil märgata kultuuris murekohti ja näha uusi võimalusi, kaasata professionaale ja otsida uusi lahendusi ning läbi selle tuua tulevikus pesitsev innovatsioon meile kõigile mitu sammu lähemale.

Kui Sa valid endale päris kodu, siis see peab olema Sinu nägu. Avaloni arendatud kodud seisavadki selle lihtsa väärtuse eest, et Sinu kodu peab olema Sinu nägu, sest tavaline kodu on igav, emotsioonitu ja ausalt öeldes nõme.

Disainime ja arendame koos kogenud projekteerijatete, osavate ehitajate ja disaini armastavate arhitektidega täielikke elukeskkondi. 

Linnaruumi kujundajatena hoiame tugevat fookust kodude ümber loodaval infrastruktuuril. 

BILDGREN EHITUS

Bildgren Ehitus OÜ on 2023. aastal asutatud peatöövõtu ettevõte, mille meeskonnal on pikaajaline ehitusjuhtimiskogemus. 

Meeskonda kuulub üle 20 inimese, kust leiab nii kogenud insenerid ja ehituseksperdid kui ka innovatiivsed ning tegusad noored. 

Ettevõtte eesmärk on pakkuda parimal võimalikul tasemel uuendusmeelsust, aktiivsust ja elukogemust ehitusturul. 

Bildgreni märksõnadeks on personaalne lähenemine, täpsus, ausus ja usaldus. Oleme Bildgrenis veendunud, et kõige tähtsam tööriist on kupli all ning keskendume objektidele, milles tunneme ennast tugevalt. Me ei seo end valdkondadega, milles meil teadmised puuduvad. 

Varasemalt valminud ehitiste portfelli kuuluvad näiteks Park Tondi büroohoone, Kiikri 2 korterelamu, Kiikri 6 korterelamu, Toom-Kuninga 15 korterelamu ja Motorhome matkaautode keskus.

VALGUSTUSE DISAINISTUUDIO AETHER

AETHER on sõltumatu arhitektuurse valgustusdisaini stuudio, mis spetsialiseerub unikaalsete atmosfääride loomisele nii sise- kui välisruumides läbi kihilise valgustusdisaini. 

Meie eesmärgiks on pakkuda hoolikalt läbimõeldud lahendusi, mis on samaaegselt esteetiliselt nauditavad ja uuenduslikult praktilised. 

Meie töö põhineb alati projektipõhisel lähenemisel, võttes arvesse kliendi soove ning unikaalse ruumi ja kasutajate erisusi.

ARHITEKTUURIBÜROO KORRUS

Arhitektuuribüroo Korrus OÜ on alates 2005. aastast tegutsenud ettevõte, mille missiooniks on pakkuda jätkusuutlikke disainilahendusi, mis soosivad keskkonda, loovad kestvat väärtust ning tagavad parema tuleviku. Usume, et väljapaistvad arhitektuurilahendused mitte ainult ei muuda, vaid parandavad oluliselt meie ühist linnaruumi.

Laiendame järjepidevalt oma teadmiste pagasit. Arhitektina on meie vastutus luua keskkondi, mis mõjutavad positiivselt inimeste igapäevast elukvaliteeti - olgu selleks siis kodu, töökoht või avalik ruum. Meie fookus on suunatud tulevikule, ning seetõttu on meie projektid hoolikalt kavandatud, et tagada jätkusuutlik keskkond.

Arhitektuuribüroo Korrus OÜ on pühendunud mitte ainult klientide vajaduste rahuldamisele, vaid ka ühiskonna kui terviku huvides tegutsemisele, edendades jätkusuutlikku ja inspireerivat elukeskkonda.

SISEARHITEKTUURIBÜROO AKO IN

Sisearhitektuuribüroo Ako In on loodud aastal 2011.

Töökogemus disaini, sisearhitektuuri ja arhitektuuri valdkonnas aastast 2005. Oleme omanäoline ja kvaliteeti hindav perefirma. Pakume nii tehniliselt kui ka kujunduslikult läbimõeldud lahendusi. Lai kogemustepagas, maitsekus ja huvi teha midagi teistsugust annavad julguse vastu astuda mistahes väljakutsele.

VAATA ASUKOHTA KAARDIL

AVALONESTATE OÜ Avalon.ee
info@avalon.ee
+372 50 42 945
Maakri 30, Tallinn
tartu mnt 44 elu- ja ärihoone Tartu maantee 44, Tallinn
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.